Sign in to follow this  
Followers 0
JonasV2

Aplicatie Helper SpartanGod[]KingOfLV

1 post in this topic

Model cerere
Nick pe server: SpartanGod[]KingOfLV
Cea mai mare realizare pe Bigzone: Cea mai mare realizare a mea a fost atunci cand am luat lider la Mafia Ballas.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?Ultima a fost Grove street, si am stat 3 zile,deoarece am fost promovat la functia de Lider.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? Am petrecut in Mafia Aztecas,14 zile.

De ce crezi ca meriti helper?: Deoarece imi place sa ajut playerii noi comunitatii, sa-i ajut cu tot ce pot si sa-i invat lucruri noi.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Acestui joc ii acord 5-6 ore pe zii.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Repet : Deoarece imi place sa ajut playerii noi comunitatii, sa-i ajut cu tot ce pot si sa-i invat lucruri noi.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Sincer, nu vreau sa ma dau smecher fata de alti playeri.

Ai fost banat vreodata pe Bigzone? Daca da, specifica toate banurile:Nu, nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Da, am primit pentru limbaj vulgar. Dar m-am invat sa nu mai vorbesc urat.

Varsta reala: Detin varsta de 15 ani.
Ce alte jocuri joci?: Joc Ets 2 Si Sa:Mp.
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc populat si imi place sa imi fac prieteni.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Nu stiu, deoarece nu am ajuns acolo.

Ce te deranjeaza cel mai mult la Bigzone?: Nimic.
Cu ce se ocupa un helper?: Un helper se ocupa cu ajutarea unor playeri noi, sa-i invete lucruri noi, si sa scrie foarte corect gramatical.

Daca un player intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face acest lucru, trebuie sa faci cat mai multe *jafuri*.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Pentru a face cat mai repede bani, tasteaza comanda /jobs, dupa alegi jobul tau preferat, eu iti recomand jobul *Fisherman*.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Pentru a aplica intr-un departament de Tip FBI, ai nevoie de level 7 si o aplicatie decenta pe panel.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?:Pentru a face acest lucru, trebuie sa donezi 100 lei pt 6 luni, pentru a afla mai multe informatii https://panel.bigzone.ro/premium.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Liderul acelui departament alege, daca iti acorda fw sau uninvite, depinde daca ai facut abuz sau nu.

Sign in to follow this  
Followers 0